Kancelaria Brokerska PETRUS

Ubezpieczenia dla przedsiębiorstw

Rozwiązania ubezpieczeniowe dostosowane do indywidualnych potrzeb

W czym możemy pomóc?

Poszukujesz indywiduanie dostosowanego programu ubezpieczenia? Masz problem ze szkodą? Nie wiesz, jakie ubezpieczenie powinieneś wybrać?

Programy i analiza ryzyka

Programem ubezpieczenia jest odpowiednio przygotowany i spójny plan zabezpieczenia scenariuszy realizacji ryzyk. W uproszczeniu, obejmuje on analizę zagrożeń, proces decyzyjny odnośnie postępowania z ryzykiem oraz dobór odpowidenich metod zabezpieczenia przed skutkami (dobór odpowiednich polis, innych metod zabezpieczenia lub uniknięcie zagrożenia)

Administracja

Naszych Klientów wspomagamy w bieżącej administracji umowami ubezpieczenia. Dzięki podejmowanym przez nas czynnościom obsługowym, zyskujecie Państwo nie tylko uproszczenie działań (jeden kontakt, jedna procedura - nie musicie Państwo zajmować czasu na różne procedury i sposoby kontaktu z poszczególnymi ubezpieczycielami), ale także oszczędność czasu i pieniędzy (powierzając nam czynności nie angażujecie Państwo własnych pracowników).

Negocjacje

Pomagamy zorganizować i przeprowadzić negocjacje z ubezpieczycielami (i niekiedy z Waszymi kontrahentami) odnośnie warunków umów, rozwiązań sporów czy liwkidacji szkód. Przeprowadzamy negocjacje ofert składanych przez ubezpieczycieli, aby dostosować program ubezpieczenia lub warunki polisy do indywidualnych wymagań danego Klienta i danego przypadku.

Wsparcie prawne

Naszych Klientów wspomagamy w przypadku wystąpienia roszczeń czy sporów. Współpracujemy także z kancelariami prawnymi, aby w razie konieczności nasz Klient mógł skorzystać z dodatkowych opcji profesjonalnego wsparcia prawnego i merytorycznego.

Optymalizacja

Możemy przeprowadzić analizę i optymalizację programów ubezpieczeniowych, zarówno dotychczas u Państwa funkcjonujących, jak i tych, które wspólnie wdrażamy. Tak jak Wasza działalność gospodarcza i otoczenie, w którym funkjonuje, cały czas się zmieniają, tak istniejący program nie jest odpowiedni przez nieograniczony czas - nawet jeśli pierwotnie był doskonale dobrany.

Likwidacja szkód

Szkody się zdarzają. Bywają zdarzenia o niewielkim skutkach, ale też takie o bardzo poważnych konsekwencjach. Ubezpieczyciele stosują procedury uproszczone i skomplikowane. Do wypadków dochodzi w Polsce i za granicą. Naszym Klientom oferujemy pomoc w przeprowdzeniu procedury likwidacyjnej, zarówno w zakresie szkód z polis własnych, jak i szkód z polis obcych.

Chcesz powierzyć nam prowadzenie Twoich spraw?

Prosimy o kontakt. Umówimy się na spotkanie i przybliżymy Ci wszelkie aspekty naszej oferty.